sobota, 18 maj 2024

partyshot-080Jeszcze do 14 grudnia we Wrocławiu trwają specjalne pokazy możliwości pierwszego na świecie projektora do kina domowego w technologii LED - Vivitek HD9080FD. To gratka dla entuzjastów projektorów, architektów i wielbicieli nowych technologii w zakresie audio-video.
Zapowiadające przełom w projektorach urządzenie generuje obraz o jasności 800 ANSi Lumenów i gwarantuje rewelacyjny kontrast 100 000:1. ...

partyshot-200Jeszcze do 14 grudnia we Wrocławiu trwają specjalne pokazy możliwości pierwszego na świecie projektora do kina domowego w technologii LED - Vivitek HD9080FD. To gratka dla entuzjastów projektorów, architektów i wielbicieli nowych technologii w zakresie audio-video.

Zapowiadające przełom w projektorach urządzenie generuje obraz o jasności 800 ANSi Lumenów i gwarantuje rewelacyjny kontrast 100 000:1. Obraz, który wyświetla Vivitek HD9080FD dysponuje większym spektrum barw od projektorów z tradycyjnymi lampami, obraz ma żywe, nasycone kolory i głęboką, zróżnicowaną czerń. Nie ma tu też mowy – w odróżnieniu od tradycyjnych projektorów DLP – o tzw. „efekcie tęczy” w wyświetlanym obrazie.  

Ogromną zaletą technologii LED jest wyjątkowa trwałość – 20 tys. godzin i stały poziom jasności – w przeciwieństwie do lamp tradycyjnych, których jasność w miarę upływu czasu spada. Diody starczą praktycznie na cały żywot projektora i nie trzeba ich będzie wymieniać.

Pokazy trwają w siedzibie firmy Cinematic we Wrocławiu do 14 grudnia 2009 r.

Bliższe informacje http://www.cinematic.pl/news/kino-vivitek.html oraz http://www.vivitek.pl/.