poniedziałek, 20 maj 2024

dyktafon-sony-080Kolorowe dyktafony cyfrowe z pamięcią flash i funkcją odtwarzacza MP3 cechy charakterystyczne nowych dyktafonów Sony to wyraźne, czyste, stereofoniczne nagrywanie rozmów, bardzo długi czas nagrywania: do 1072 godzin (UX300 w trybie LP) a także łatwa obsługa przy użyciu dużego, 5-wierszowego wyświetlacza.
Olbrzymia, 4-gigabajtowa pamięć flash w modelu ICD-UX300F pozwala ...

dyktafon-sony-200Kolorowe dyktafony cyfrowe z pamięcią flash i funkcją odtwarzacza MP3 cechy charakterystyczne nowych dyktafonów Sony to wyraźne, czyste, stereofoniczne nagrywanie rozmów, bardzo długi czas nagrywania: do 1072 godzin (UX300 w trybie LP) a także łatwa obsługa przy użyciu dużego, 5-wierszowego wyświetlacza.

Olbrzymia, 4-gigabajtowa pamięć flash w modelu ICD-UX300F pozwala na zapis ponad 1000 godzin dźwięku (w trybie LP). Zapełnienie jej wymagałoby ciągłego nagrywania przez ponad miesiąc. Ale to dopiero początek. Dzięki dużej pamięci i wygodnemu, zintegrowanemu złączu USB, małe dyktafony UX200 i UX300F znakomicie nadają się do przechowywania i przenoszenia plików z komputera. Szybkie, łatwe przenoszenie plików komputerowych techniką „zaznacz i wklej” odbywa się przez wysuwane złącze USB.

Nagrania głosu o wysokiej jakości dokonywane są w wersji stereofonicznej i zapisywane w plikach MP3. W razie potrzeby użytkownik może skorzystać z funkcji redukcji szumów i filtra niskich częstotliwości, które eliminują dźwięki z tła, by zapewnić czystość nagrania. 21-stopniowa cyfrowa regulacja prędkości odtwarzania ułatwia usłyszenie tego, co zostało powiedziane podczas wykładu, seminarium czy wywiadu, i bardzo przydaje się w czasie transkrypcji.

Model ICD-UX200 (2 GB) oferowany jest w wersji czarnej, srebrnej, różowej i czerwonej. natomiast dyktafon ICD-UX300 (4 GB) będzie dostępny czarny i czerwony. Oferta obejmuje również model ICD-UX300F (4 GB) w kolorze czarnym. Jest on wyposażony w radio UKF umożliwiające słuchanie w ruchu ulubionych audycji.