sobota, 18 maj 2024

Moov-S568-map-view-080Mio Technology przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy przygotowują się do świątecznych podróży. Przy zakupie dowolnej nawigacji z serii Moov S w salonach Vobis, Sferis oraz Komputronik, otrzymasz  bon o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach benzynowych Statoil. ...

Moov-S568-map-view-200Mio Technology przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy przygotowują się do świątecznych podróży. Przy zakupie dowolnej nawigacji z serii Moov S w salonach Vobis, Sferis oraz Komputronik, otrzymasz  bon o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach benzynowych Statoil.

Seria nawigacji Moov S to cztery ciekawe propozycje. Każda z nich wyposażona jest w nowe, intuicyjne oprogramowanie Spirit oraz aktualne mapy 44 krajów europejskich. Dołączone do nawigacji z serii S oprogramowanie MioMore Desktop 2 pozwala w wygodny sposób zarządzać urządzeniem, planować trasy, aktualizować mapy i bazy fotoradarów.

Więcej informacji na temat nawigacji Mio oraz promocji można znaleźć na stronie www.mio.com/pl Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.