poniedziałek, 20 maj 2024

Iomega_eGo_BlackBelt_PHD-080Firma Iomega wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega eGo BlackBelt o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard Xtreme. Nie na darmo nadano im nazwę eGO BlackBelt, gdyż czarny pas (Black Belt) w sztukach walk jest oznaką mistrzowskich umiejętności. Dyski eGO BlackBelt wyposażono  w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą ...

Iomega_eGo_BlackBelt_PHD-200Firma Iomega wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega eGo BlackBelt o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard Xtreme. Nie na darmo nadano im nazwę eGO BlackBelt, gdyż czarny pas (Black Belt) w sztukach walk jest oznaką mistrzowskich umiejętności. Dyski eGO BlackBelt wyposażono  w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych.

Dysk Iomega® eGo™ BlackBelt wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza. Może współpracować zarówno z komputerami PC jak i Mac.

Dyski Iomega dostępne są w Polsce w cenie detalicznej 110 €.