poniedziałek, 20 maj 2024

MX-M200D_080Nowe uniwersalne urządzenia wielofunkcyjne z możliwością skanowania w kolorze oferują większą elastyczność i funkcjonalność małych grup roboczych.
Sharp wprowadza dwa nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne, które łączą w sobie wysoki poziom funkcjonalności i korzystny cenowo, kompaktowy design. ...

MX-M200D_200Nowe uniwersalne urządzenia wielofunkcyjne z możliwością skanowania w kolorze oferują większą elastyczność i funkcjonalność małych grup roboczych.

Sharp wprowadza dwa nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne, które łączą w sobie wysoki poziom funkcjonalności i korzystny cenowo, kompaktowy design. Modele MX-M160D i MX-M200D posiadają odpowiednio prędkość druku 16 str./min i 20 str./min. Oba zaprojektowano z myślą o niewielkich, ale dynamicznych biurach i grupach roboczych, które potrzebują maksimum wydajności i uniwersalności przy niedużym budżecie i ograniczonej powierzchni.

Modele MX-M160D i MX-M200D wyposażone zostały w funkcję skanowania w kolorze w formacie A3, funkcję dwustronnego druku i kopiowania w standardzie. W nowych urządzeniach wielofunkcyjnych Sharp jest także możliwość poszerzenia zakresu funkcji  o faks oraz druk i skanowanie sieciowe.

Nowe modele Sharp MX-M160D i MX-M200D wyposażono również w szereg rozwiązań zaczerpniętych z urządzeń z najwyższej półki, które znacznie zwiększają wydajność pracy.  Dzięki Sharp Printer Language with Compresion (SPLC) modele te mogą utrzymać wysoką prędkość drukowania nawet przy złożonych zadaniach. Technologia ‘Skanuj Raz/Drukuj Wiele Razy’ pozwala na szybsze zakończenie procesu kopiowania, a występująca w standardzie funkcja E-Sort, ułatwia tworzenie szeregu zestawów dokumentów bez konieczności posiadania nieporęcznych urządzeń do ich zszywania.

Modele MX-M160D i MX-M200D będą dostępne na polskim rynku od pierwszego tygodnia grudnia.