sobota, 18 maj 2024

s600---080Mio Technology wprowadza pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza na rynek pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych – Mio Moov S600. Jest ono również pierwszym urządzeniem, które wyposażono w nową wersję oprogramowania nawigacyjnego – Mio Spirit II. …

s600---200Mio Technology wprowadza pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza na rynek pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych – Mio Moov S600. Jest ono również pierwszym urządzeniem, które wyposażono w nową wersję oprogramowania nawigacyjnego – Mio Spirit II. W sklepach będzie ono oferowane z pakietem map 44 krajów europejskich.

Mio Moov S600 posiada 5” panoramiczny ekran dotykowy wyposażony w technologię Slide Touch™ oraz opływową dwukolorową obudowę. Lśniący czarny front oraz srebrny zaokrąglony tył sprawiają, że nawigacja ta jest bardzo wygodna w użytkowaniu i jednocześnie wygląda elegancko. Nowa nawigacja Mio Moov S600 jest pierwszym urządzeniem w ofercie Mio z 5” panoramicznym ekranem dotykowym. Dzięki temu jego obsługa jest znacznie wygodniejsza. Producent wyposażył tę nawigację również w nowe większe: odbiornik sygnału GPS – nawigacja jeszcze szybciej wyszukuje sygnał GPS i jest gotowa do pracy; oraz głośnik wewnętrzny – tak by komunikaty głosowe nie zostały zakłócone odgłosami z zewnątrz pojazdu. Nowym elementem jest wejście AV, do którego można podłączyć zewnętrzną kamerę parkowania, która z pewnością ułatwi wykonywanie manewrów.


Sugerowana cena detaliczna brutto Mio Moov S600 to 649,00 zł.