czwartek, 18 lipiec 2024
Przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt 1TB USB, Mac Edition,

Iomega_eGo_Blackbelt_Mac-----080Firma Iomega wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt, Mac Edition, o pojemności 1 TB z technologią Drop Guard™ Xtreme. Technologia ta pozwala urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniając nieprzerwany …

Przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt 1TB USB, Mac Edition,

Iomega_eGo_Blackbelt_Mac-----400Firma Iomega wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt, Mac Edition, o pojemności 1 TB z technologią Drop Guard™ Xtreme. Technologia ta pozwala urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych.

Nowe dyski nie wymagają dodatkowego zewnętrznego zasilania. Wystarczy podłączyć dysk do komputera za pomocą przewodu USB 2.0 lub FireWire, by móc korzystać z przestrzeni dyskowej. Użytkownicy mogą pomieścić na nich do 400.000 zdjęć, ponad 250.000 piosenek lub ponad 380 godzin filmów. Duża pojemność wymaga szybkiego transferu, dlatego dysk Iomega® eGo™ BlackBelt wyposażony jest w interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 Mbit/s i FireWire 800 pozwalający przesyłać dane z prędkością 800 Mbit/s. Urządzenie nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza. Może współpracować zarówno z komputerami PC jak i Mac.

Dla dysków przygotowane jest darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite, służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików, które można pobrać z Internetu.


Nowe dyski Iomega® eGo™ BlackBelt, Mac Edition (SKU 35115) dostępne będą w Polsce w połowie lipca,
w cenie 749 zł brutto.