Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia BlackBerry Presenter
czwartek, 24 czerwca 2021

BlackBerry Presenter
czwartek, 07 stycznia 2010 17:25    Drukuj Email

blackberry-200Research In Motion (RIM) przedstawia BlackBerry® Presenter – najnowsze urządzenie peryferyjne dla smartfonów BlackBerry.

BlackBerry Presenter jest wygodnym, małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint ze smartfonu BlackBerry. Urządzenie pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować wyświetlane prezentacje – mogą nawigować po nich, mieć wgląd w notatki, przeskakiwać do kolejnych slajdów, a nawet, wyświetlając jeden slajd, mieć jednocześnie podgląd innego. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między smartfonem BlackBerry a urządzeniem BlackBerry Presenter (za pomocą Bluetooth), użytkownicy mogą także swobodnie poruszać się po pomieszczeniu w czasie prezentacji (w obrębie ponad 9 metrów od BlackBerry Presenter).

BlackBerry Presenter został zaprezentowany w czasie targów CES (Consumer Electronics Show) w Las Vegas jeszcze w tym tygodniu i będzie dostępny po tym wydarzeniu w ShopBlackBerry.com w cenie 199 dolarów. Będzie go można także kupić w wybranych sieciach sprzedaży detalicznej.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież