Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia ... tylko 7,2 mm grubości
czwartek, 24 czerwca 2021

... tylko 7,2 mm grubości
środa, 06 stycznia 2010 14:45    Drukuj Email
Zaawansowany Sony WALKMAN A845  ma tylko 7,2 mm grubości

NW-ZA840_black_E_angle-200

Firma Sony zaprezentowała nowy odtwarzacz WALKMAN®. Model A845 ma zaledwie 7,2  mm grubości i waży (bez słuchawek) tylko 62 gramy!

Prawie cały przód odtwarzacza zajmuje duży, jasny ekran OLED o przekątnej 7,1 cm (2,8"). Dzięki pierwszorzędnej reprodukcji barw, dużemu kontrastowi, szerokiemu kątowi, pod którym można oglądać materiał wideo i bardzo krótkim czasom reakcji, wyświetlacz ten świetnie nadaje się do oglądania filmów pobranych z e-sklepów, klipów z serwisów społecznościowych, albumów okładek i cyfrowych zdjęć. Przeglądanie dłuższych filmów ułatwia i przyspiesza nowy tryb przewijania scen, w którym materiał filmowy jest prezentowany w postaci szeregu ikon. Wystarczy odszukać żądaną scenę i nacisnąć przycisk odtwarzania, a akcja rozpocznie się od wybranego momentu. Przewijać można również okładki albumów, aby w ten sposób szybko wybrać do odtworzenia żądany album.

Aby oglądać obraz na większym ekranie, można skorzystać z oferowanego opcjonalnie przewodu wyjściowego A/V (WMC-NWV10), pozwalającego na podłączenie odtwarzacza A845 do telewizora. Obraz jest wówczas wyświetlany w formacie SD (720 x 480) i gwarantuje płynność w tempie 30 klatek na sekundę (z wyjątkiem pewnych materiałów objętych ochroną DRM).

Importowanie muzyki, filmów, zdjęć i playlist przebiega szybko i bezproblemowo – wystarczy przeciągnąć odpowiednie pliki z folderu w komputerze bądź z programu iTunes 9.0, posługując się dostarczonym programem Content Transfer. Program ten umożliwia także przekształcenie pewnych plików MPEG1 i innych materiałów do formatu obsługiwanego przez odtwarzacz WALKMAN®.


Odtwarzacz WALKMAN® wideo MP3 NWZ-A845 będzie dostępny od lutego 2010.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież