Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Pamięci Przenośne dyski twarde Store `n` Go firmy Verbatim
poniedziałek, 17 maja 2021

Przenośne dyski twarde Store `n` Go firmy Verbatim
środa, 21 kwietnia 2010 17:34    Drukuj Email

EvoHDD_Range---200Firma Verbatim wprowadza nową generację mniejszych i lżejszych przenośnych dysków twardych, które idealnie nadają się do noszenia w kieszeni lub torebce. Nowe przenośne dyski twarde Store `n` Go firmy Verbatim wyposażono także w oprogramowanie GREEN BUTTON, które pomaga zredukować zużycie energii i zwiększyć przewidywany czas użytkowania napędu dzięki automatycznemu lub ręcznemu przełączaniu go w tryb oszczędzania energii.

Nowa generacja przenośnych dysków twardych Store `n` Go firmy Verbatim jest dostępna w formacie USB 2.0 oraz pojemnościach 250GB, 320GB, 500GB, 640GB i 750GB za odpowiednio 249, 279, 395, 429, 490 złotych. Z myślą o osobach szukających wyższego transferu danych, dyski będą wkrótce dostępne również w formacie eSATA/USB 2.0 i USB 3.0.

Dysk twardy Verbatim Store `n` Go wyposażony jest w dwa pakiety oprogramowania, w tym Nero BackItUp & Burn Essentials, który łączy trzy ważne funkcje w jednym programie. Oprócz regularnego tworzenia kopii zapasowych wszystkich plików i katalogów, użytkownicy mogą także wypalać zdjęcia, filmy lub inne dane na płytach CD, DVD lub Blu-ray oraz odzyskiwać uszkodzone pliki przy pomocy Nero RescueAgent. Oprogramowanie GREEN BUTTON ogranicza zużycie energii i wydłuża przewidywany czas użytkowania napędu, dzięki wprowadzaniu dysku Verbatim Store `n` Go w tryb uśpienia automatycznie po zaprogramowanym czasie lub po naciśnięciu przez użytkownika zielonego przycisku na pulpicie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież