Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Panasonic Toughbook
czwartek, 24 czerwca 2021

Panasonic Toughbook
wtorek, 30 czerwca 2009 10:54    Drukuj Email
Panasonic Toughbook CF-19Twardziel od Panasonika - Toughbook CF-19

Notebook Toughbook CF-19 marki Panasonic to idealny sprzęt na wakacje w plenerze, doskonale radzi sobie w warunkach zewnętrznych – wstrząsy, uderzenia, zimno, upał, kurz oraz wilgoć nie stanowią dla niego zagrożenia. 

Wytrzymały Toughbook CF-19 to urządzenie klasy Full Ruggedized z wojskowym certyfikatem MIL-STD 810F.  Ekranu i podzespoły chroni obudowa wykonana ze specjalnego stopu magnezu. Dodatkowo, dysk twardy, otoczony ochronną pianką, jest zamknięty w aluminiowej „klatce”. Dzięki temu nie tylko uderzenia, wibracje i wstrząsy, ale nawet upadek z wysokości do 90 cm nie szkodzą Toughbookowi. Specjalne uszczelnienie zapobiega wnikaniu do wnętrza obudowy pyłu, kurzu i wody. Laptop jest wyposażony w pasek do przenoszenia, można go więc wygodnie przewiesić przez ramię podczas wędrówki czy jazdy na motorze.

Dzięki wbudowanemu modułowi Gobi (firmy Qualcomm) Toughbook CF-19 oferuje wiele różnych sposobów łączenia się z siecią, od obsługi połączeń telefonicznych GSM oraz technologii GPRS, Edge i 3G po dostęp w technologii HSUPA (7,2 Mb/s).

Panasonic CF-19 Toughbook to kompaktowe urządzenie łączące funkcje klasycznego notebooka i tabletu. Dodatkowo najnowsze modele CF-19 są wyposażone w technologię Duo Touch, która  umożliwia obsługę ekranu rysikiem.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież