Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio RED BULL ILLUME 2010
wtorek, 15 czerwca 2021

RED BULL ILLUME 2010
środa, 24 czerwca 2009 20:07    Drukuj Email
PRZYGOTUJECIE SIĘ NA ILUMINACJĘ!

Fot. Red Bull Illume Exhibit Tour, James Klotz, Red Bull Photofiles

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Red Bull Illume powraca w 2010 roku, by ponownie pokazać spektakularne zdjęcia akcji i uhonorować ich twórców. Red Bull Illume to międzynarodowy konkurs dla fotografów sportowych, który przybliża szerszej publiczności niesamowite zdjęcia ze świata sportu i akcji. W projekcie mogą brać udział zarówno amatorzy jak i profesjonaliści, którzy chcą podzielić się swoją pasją fotograficzną.

Do udziału w pierwszej edycji Red Bull Illume w 2007 roku zgłosiło się 2 000 fotografów z 90 państw. Jury, w skład którego weszli m.in.: Kari Stein ze Sports Illustrated, Paul Sanders z The Times oraz Nick Hamilton z Transworld Snowboarding Magazine wybrało 50 najlepszych zdjęć spośród aż 7 500 nadesłanych. Jednym z 5 fotografów wyróżnionych w kategorii Playground był Polak – Wojtek Antonów.

Faza nadsyłania zdjęć rozpocznie się 1 października 2009 roku i zakończy się 31 stycznia 2010. Kategorie, w których można zgłaszać zdjęcia to: Playground (Miejsce), Culture (Kultura), Energy (Energia), Spirit (Klimat), Closeup (Zbliżenie), Wings (Skrzydła), Sequence (Sekwencja), New Creativity (Nowa Kreatywność), Experimental and Illumination (Eksperyment i Iluminacja ).

Informacje o formularzu aplikacyjnym wkrótce będą dostępne na oficjalnej stronie konkursu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullillume.com


Fot. Red Bull Illume Exhibit Tour, James Klotz, Red Bull Photofiles

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież