poniedziałek, 20 maj 2024

CM5_8-080Kolejne, pokazane na CES w Las Vegas aparaty Sony to smukłe i łatwe w obsłudze modele MHS-PM5/PM5K i MHS-CM5 rejestrujące ujęcia filmowe MP4 o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) i zdjęcia o rozdzielczości 5 milionów pikseli. Obracany w zakresie 270° obiektyw pozwala na wykonywanie wspaniałych autoportretów (tylko PM5/PM5K) a wbudowane oprogramowanie PMB Portable i złącze USB do szybkiego, łatwego przesyłania materiałów do ...

CM5_8-200Kolejne, pokazane na CES w Las Vegas aparaty Sony to smukłe i łatwe w obsłudze modele MHS-PM5/PM5K i MHS-CM5 rejestrujące ujęcia filmowe MP4 o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) i zdjęcia o rozdzielczości 5 milionów pikseli. Obracany w zakresie 270° obiektyw pozwala na wykonywanie wspaniałych autoportretów (tylko PM5/PM5K) a wbudowane oprogramowanie PMB Portable i złącze USB do szybkiego, łatwego przesyłania materiałów do Internetu z każdego komputera PC lub Macintosh pozwala zapisywać swe prace.

PM5_5-200Użytkownicy modelu PM5K mogą skorzystać ze specjalnego adaptera obiektywu, pozwalającego nagrywać nadzwyczajne panoramy. Trzeba tylko założyć adapter i zacząć filmowanie w trybie wideo 360: nie ma potrzeby wybierania żadnych innych ustawień. Aparat fotograficzny bloggie™ zapisuje panoramiczne ujęcia w specjalnie kodowanych plikach. Taką panoramę można później „rozwinąć” na ekran komputera przy użyciu dostarczonego oprogramowania PMB i programu 360 Video Player. Oto zupełnie nowy sposób patrzenia na wszystkie strony świata. Dla większej uniwersalności, urządzenia są także wyposażone w gniazdo na karty Memory Stick PRO Duo i SD/SDHC.