poniedziałek, 20 maj 2024

leica_pinmaster_080Na początku sierpnia 2009 r. na rynek trafi nowy dalmierz laserowy, wykorzystujący doświadczenia Leiki z produkcji urządzeń serii RANGEMASTER, a zwłaszcza modeli 800, 900 i 1200. Przeznaczony dla miłośników golfa LEICA PINMASTER charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, bardzo prostą obsługą, niezawodnością, dokładnością pomiaru i nowoczesnym designem.

PINMASTER precyzyjnie mierzy odległość od tyczki lub innego obiektu po przyciśnięciu klawisza na górnej ściance. Najwyższej klasy układ optyczny, dysponujący 7-krotnym powiększeniem ...

leica_pinmaster_200Na początku sierpnia 2009 r. na rynek trafi nowy dalmierz laserowy, wykorzystujący doświadczenia Leiki z produkcji urządzeń serii RANGEMASTER, a zwłaszcza modeli 800, 900 i 1200. Przeznaczony dla miłośników golfa LEICA PINMASTER charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, bardzo prostą obsługą, niezawodnością, dokładnością pomiaru i nowoczesnym designem.

PINMASTER precyzyjnie mierzy odległość od tyczki lub innego obiektu po przyciśnięciu klawisza na górnej ściance. Najwyższej klasy układ optyczny, dysponujący 7-krotnym powiększeniem, ułatwia precyzyjne naprowadzenie znacznika pomiarowego na cel, może także służyć jako podręczny monokular. Wynik pomiaru jest wyświetlany bezpośrednio w okularze urządzenia, bez potrzeby odrywania go od oka. Intensywność wyświetlania automatycznie dostosowuje się do panujących warunków oświetleniowych, zapewniając precyzyjny i komfortowy odczyt zarówno w słoneczny dzień, jak i o zmierzchu.

Maksymalny zasięg pomiaru to około 750 m. Urządzenie wielkości paczki papierosów waży zaledwie 220 g i bez problemów mieści się nawet w kieszeni szortów.

LEICA PINMASTER dostępny jest w dwóch wersjach, wyświetlających wynik pomiaru w metrach (nr katalogowy 40531), lub w jardach (nr katalogowy 40532). Sugerowana cena detaliczna urządzenia na rynku europejskim to 550 €.