Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Rajd BEZDROŻA TROPHY
czwartek, 24 czerwca 2021

Rajd BEZDROŻA TROPHY
czwartek, 23 lipca 2009 16:45    Drukuj Email
– przygotowania trwają

logotyp_BEZDROZA_TROPHY_2009_080

Rajd Bezdroża Trophy rusza już 1 sierpnia z Krakowa. Osiem samochodów terenowych przemierzy ponad 4000 km po bezdrożach Ukrainy, Rumunii, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Węgier, Słowacji i Polski. Od 1 do 16 sierpnia załogi Rajdu Bezdroża Trophy pokonają górskie premie i odcinki specjalne, zasmakują traperskiego życia w budowanych przez siebie obozowiskach, będą delektować się bałkańskim barwnym korowodem trębaczy na festiwalu w Gucy a także spłyną pontonami górską rzeką Tarą.

mapa_BEZDROZA_TROPHY_200

Rajd jest organizowany w ramach jubileuszu 10-lecia istnienia Wydawnictwa Bezdroża na rynku wydawniczym, wspólnie z firmą Akteon - właścicielem portalu Podroze4x4.pl. Dlaczego na trasę rajdu organizatorzy wybrali górzyste tereny Ukrainy, połoniny Rumunii czy serbską Gucę z niezwykle klimatycznym festiwalem trębaczy? Ponieważ właśnie te piękne i jeszcze dzikie tereny opisane zostały w przewodnikach Bezdroży, by pomagać zachwycić się podróżowaniem.

fot01_BEZDROZA_TROPHY_200

Relacje z rajdu po bezdrożach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej będą na gorąco publikowane w Internecie na stronie www.bezdrozatrophy.pl

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież