sobota, 20 kwiecień 2024

2010-01-08-fotoalbum-1Fotografuj przez cały rok i zapełnij kartki swojego albumu!

CAŁOROCZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
2010-01-08-fotoalbum-1CAŁOROCZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY 
REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu FOTOALBUM jest foto.

2. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy fotografujący.

3. Konkurs obejmuje dziesięć edycji miesięcznych.

Spośród zdjęć przysyłanych na każdą edycję jury konkursu wybierze trzech autorów, którzy zostaną uhonorowani nagrodami.

4. Tematyka konkursu

I edycja
Zimowe przyjemności

II edycja
Domowe mini studio

III edycja
Kobieta/mężczyzna mojego życia

IV edycja
Świt czy zmierzch?

V edycja
Portret rodziny we wnętrzu

VI edycja
Magiczne miejsce

VII edycja
Jak wygląda świat nocą?

VIII edycja
W środku historii

IX edycja
Widok z mojego okna

X edycja
Drobiazgi z mojej szuflady

5. Na każdą edycję uczestnik może nadesłać do trzech prac.

6. Konkursowa praca powinna mieć wymiary minimalne 2100 x 1500 pikseli, maksymalne 4000 x 3000 pikseli i zostać zapisana w formacie jpg z kompresją niepogarszajcą w widoczny sposób jakości obrazu. Plik nie powinien przekraczać 2 MB i nie może być dodatkowo kompresowany.

7. Prace niespełniające wymogów regulaminu nie będą brane pod uwagę.

8. Konkursowe prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

9. W nazwie pliku należy podać imię i nazwisko autora (bez polskich liter), w treści e-maila musi być podany adres z kodem pocztowym, telefon i/lub e-mail. W temacie e-maila należy napisać „FOTOALBUM” i numer edycji.

10. W jednym e-mailu można nadsyłać prace wyłącznie na jedną edycję. Innymi słowy wyklucza się przysyłanie prac jednocześnie na bieżącą oraz kolejne – przyszłe edycje.

11. Termin nadsyłania prac na kolejne edycje upływa z końcem kolejnego miesiąca odpowiadającego numerowi edycji. Termin nadsyłania prac na X edycję upływa z końcem października. Pod uwagę brana jest data dotarcia pracy do Redakcji foto, a nie jej wysłania. Prace, które zostaną nadesłane po terminie nie będą brały udziału w konkursie.

12. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo przyznawania dodatkowych nagród. Werdykt jury jest ostateczny.

13. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem autora posiadania do tej pracy praw autorskich, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody przez autora na opublikowanie jego imienia i nazwiska, a także umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych redakcji oraz ich przetwarzanie do celów związanych z konkursem (z zachowaniem prawa autora do wglądu do własnych danych i ich poprawiania).

14. Nadesłanie pracy na konkurs jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody przez autora na publikację zdjęć w formie drukowanej lub elektronicznej oraz ocenianie ich przez czytelników i internautów.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania nadesłanych prac na łamach miesięcznika foto i w serwisie Internetowa Gazeta Fotograficzna oraz innych publikacjach wydawnictwa Kengraf w celu promocji konkursu, prezentacji prac, publikacji wyników.

16. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane autorom.


NAGRODY:

Zobacz większe!
Zobacz większe!
Zobacz większe!