Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Dyski Dysk zewnętrzny TRANSCEND
środa, 16 czerwca 2021

Dysk zewnętrzny TRANSCEND
piątek, 09 lipca 2010 12:50    Drukuj Email

w wersji dla Mac-ów

SJ25D2-W----400TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25D-W o pojemności 500GB w wersji dla komputerów Mac®. Urządzenie posiada białą błyszczącą obudowę, której styl idealnie pasuje do komputerów z logiem jabłka. Dysk otrzymał też certyfikat kompatybilności Apple®.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu dysk TRANSCEND jest odporny na skutki upadku z wysokości dzięki wytrzymałej obudowie, a gumowa podkładka zabezpiecza go przez wyślizgnięciem się z ręki lub kieszeni podczas transportowania. Urządzenie wyposażono również w funkcję oszczędzania energii - po 10 minutach nieaktywności przechodzi w stan uśpienia, zmniejszając pobór prądu o 30%. Funkcjonalność dysku StoreJet 25D-W dodatkowo zwiększa oprogramowanie do synchronizacji i backupu plików Mac OS X Time Machine lub dołączone do zestawu StoreJet™ elite. Dla wygody i dodatkowego bezpieczeństwa podczas transportu TRANSCEND dodaje do dysku zamszowe etui chroniące dysk przed zabrudzeniami i porysowaniem.


Sugerowana cena detaliczna StoreJet™ 25D-W o pojemności 500 GB wynosi 299 zł brutto.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież