Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Cyfrowe lustrzanki Dwie nowe lustrzanki Sony
wtorek, 15 czerwca 2021

Dwie nowe lustrzanki Sony
środa, 09 czerwca 2010 11:14    Drukuj Email

A290_---200Nie tak dawne ‘przecieki’ okazały się  jak najbardziej prawdziwe. Dziś odbyła się premiera  dwóch nowych lustrzanek cyfrowych Sony dla początkujących fotoamatorów. Łatwe w obsłudze modele DSLR-A390 i DSLR-A290 z matrycą o rozdzielczości 14,2 miliona pikseli. A390 ma dodatkową zaletę — Quick AF Live View. System ten łączy w sobie wygodę podglądu na żywo na uchylnym ekranie Clear Photo LCD oraz szybkiego, dokładnego autofokusa z detekcją fazową.

Obydwa aparaty mają uchwyt o nowej konstrukcji, a także zmodyfikowany, przejrzysty układ przycisków na górnej powierzchni obudowy. Nawet początkujący użytkownicy lustrzanek cyfrowych będą mogli z łatwością poznać bogate możliwości twórcze, jakie oferują prezentowane aparaty. Wyświetlacz graficzny pozwala łatwo, intuicyjnie zrozumieć zależność między szybkością migawki i przysłoną oraz wpływ ustawień ekspozycji na końcowy obraz. Przewodnik zawiera przejrzyste, zwięzłe wyjaśnienia funkcji aparatu zilustrowane przykładowymi ilustracjami. Kolorowe ikony na ekranie ułatwiają szybki dostęp do menu funkcji fotografowania i wyświetlania.

A390_---200Aparaty A390 i A.290 tradycyjnie już wyposażone są w miniaturowe złącze HDMI do bezpośredniego połączenia z dowolnym telewizorem obsługującym ten standard.
Nowe lustrzanki będą dostępne od lipca br.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 5 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież