Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Nowy firmware do przeglądarek Epson Photoviewer z serii P
niedziela, 16 maja 2021

Nowy firmware do przeglądarek Epson Photoviewer z serii P
wtorek, 18 sierpnia 2009 21:40    Drukuj Email

Epson_P7000Epson  poinformował  że wydaje bezpłatną aktualizację oprogramowania do swoich przeglądarek multimedialnych P6000 i P7000. Nowa wersja oprogramowania obsługuje fotografowanie „na uwięzi” — z aparatem podłączonym do przeglądarki — dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do dobrego jakościowo podglądu obrazu i opcji zdalnego robienia zdjęć. Aktualizacja jest już dostępna w europejskiej witrynie Epsona dla wszystkich użytkowników przeglądarek Photoviewer P6000 i P7000.

P-6000_200Nowe oprogramowanie umożliwia bezpośrednie zapisywanie zdjęć w przeglądarce Photoviewer poprzez zdalne sterowanie migawką z odległości do siedmiu metrów od korpusu aparatu. Zrobione zdjęcie można natychmiast obejrzeć na ekranie przeglądarki. Fotografie są zapisywane zarówno na karcie pamięci aparatu, jak i na dysku twardym przeglądarki Photoviewer, co pozwala pominąć etap przenoszenia zdjęć, a jednocześnie tworzy kopię zapasową wszystkich plików.

Nowe oprogramowanie obsługuje fotografowanie „na uwięzi” przy użyciu aparatów Nikon D90, D300, D700, D3 i D3X oraz Canon 40D, 50D, 5D Mark II, 1D Mark III i 1Ds Mark III. Instrukcję instalacji i obsługi można znaleźć w pliku z oprogramowaniem, który można pobrać pod adresem http://esupport.epson-europe.com/FileDetails.aspx?lng=en-GB&id=324469.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież