sobota, 25 maj 2024

Jabra_STONE_White_04_HVID----080GN Netcom, przedstawił białą edycję słuchawki Jabra STONE. Biały kolor jest swoistym manifestem mody. Jest on kojarzony z absolutną prostotą i czystością stylu. Biały działa kojąco w dzisiejszym zabieganym świecie. Nic dziwnego, że stał się flagowym kolorem wielu serii produktów z dziedziny elektroniki użytkowej. Jabra chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiła również wprowadzić …

GN Netcom, przedstawił białą edycję słuchawki Jabra STONE. Biały kolor jest swoistym manifestem mody. Jest on kojarzony z absolutną prostotą i czystością stylu. Biały działa kojąco w dzisiejszym zabieganym świecie. Nic dziwnego, że stał się flagowym kolorem wielu serii produktów z dziedziny elektroniki użytkowej. Jabra chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiła również wprowadzić na rynek produkty w kolorze białym. Pierwszym z nich jest biała edycja słuchawki Jabra STONE.

 Jabra_STONE_White_04_HVID----400

Jabra STONE – To słuchawka o zupełnie nowym, rewolucyjnym kształcie, teraz dostępna w białej wersji. Dzięki zastosowaniu technologii podwójnego mikrofonu Jabra STONE nie potrzebuje już długiego ramienia i dzięki wyjątkowemu kształtowi zgrabnie owija się wokół ucha. Nowa Jabra posiada w zestawie zupełnie wyjątkową bezprzewodową ładowarkę, która jest tak mała, że mieści się w dłoni. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchawkę można doładować w dowolnych okolicznościach bez konieczności dostępu do sieci. Ładowarka może również służyć za etui.

Jabra STONE jest dostępna w kolorach czarnym i białym w sugerowanej cenie 399 zł.


Informacje o firmie GN Netcom

GN Netcom jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań słuchawkowych. Firma posiada biura na całym świecie i zatrudnia blisko 1200 pracowników. GN Netcom projektuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych dla rynku konsumenckiego, biur i contact center. Zakres działalności GN Netcom obejmuje również segment OEM. GN Netcom jest częścią GN Store Nord A/S.

Więcej informacji na: http://www.jabra.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Wójtowicz

KIBO Public Relations

Tel. +48 507 448 407

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: monika_wojtowicz


Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym GN Netcom A/S. Wszystkie inne nazwy użyte w tekście są własnością odpowiadających im firm. Nazwa i logo Bluetooth® należą do Bluetooth SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez GN Netcom A/S jest licencjonowane.