Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Pamięci Macierz dyskowa PowerBay DataBank NAS
niedziela, 09 maja 2021

Macierz dyskowa PowerBay DataBank NAS
wtorek, 08 czerwca 2010 22:38    Drukuj Email

– firmy Verbatim

PowerBay_---200Verbatim wprowadza na rynek nowe urządzenie PowerBay DataBank NAS – solidną i bezpieczną macierz dyskową z czterema kieszeniami mieszczącymi dyski o łącznej pojemności do 8 terabajtów. Krok ten stanowi odpowiedź na coraz szybciej rosnące zapotrzebowanie wśród małych i średnich przedsiębiorstw na magazyny danych typu Network Attached Storage (NAS).

PowerBay DataBank 4 Bay NAS Hard Drive – maksymalne bezpieczeństwo danych Macierz PowerBay NAS pozwala na bezpieczne udostępnianie dokumentów w sieci lokalnej i w internecie. Została ona wyposażona w dwa porty Gigabit Ethernet i dwa porty USB 2.0 umożliwiające podłączenie zewnętrznych urządzeń USB i drukarek, 256 bitowe szyfrowanie AES zapewniające bezpieczeństwo danych oraz interfejs eSATA do szybkiego tworzenia kopii danych.

SingleBay_back----200PowerBay Removable Hard Drive System to równocześnie wprowadzana na rynek, przez firmę Verbatim, jednodyskowa macierz, która może być używana w połączeniu z systemem PowerBay NAS lub jako niezależny zamiennik systemów pamięci taśmowych. Urządzenie PowerBay Removable Hard Drive System, podłączane za pomocą interfejsu eSATA lub USB, zapewnia szybkie tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie danych na przenośnych dyskach. Korzystając z wielu dysków, przedsiębiorstwa mogą używać tej macierzy do tworzenia kopii zapasowych i do archiwizowania danych w różnym czasie. System dysków wymienialnych w czasie pracy urządzenia (hot swap) Seria urządzeń PowerBay firmy Verbatim wykorzystuje system wymienialnych, w czasie pracy urządzenia, dysków twardych o pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB. Pozwala to, nieposiadającym wiedzy informatycznej użytkownikom, na łatwe wyjmowanie i wymienianie zabezpieczonych dysków twardych bez potrzeby wyłączania zasilania całego systemu. Obudowy systemu DataBank NAS i dysków twardych zostały zaprojektowane w celu jak najbardziej wydajnego odprowadzania ciepła i wymuszania optymalnego obiegu powietrza chłodzącego pracujące dyski. Ponadto, szybkość wiatraka w tylnej ścianie obudowy jest automatycznie dostosowywana do temperatury wewnątrz obudowy, tak aby wydajność chłodzenia była jeszcze większa.

Preinstalowane oprogramowanie Acronis® True Image Software umożliwia użytkownikom komputerów PC tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i ochronę danych oraz oferuje funkcje odzyskiwania danych w wypadku awarii. Wszystkie systemy PowerBay są zgodne z systemami Windows oraz Mac OS. Obudowa modelu DataBank NAS ma wymiary 170 x 183 x 230 mm i waży 6,7 kg. Wymiary modelu Single Bay Unit to 50 x 170 x 230 mm, a ciężar – 2,5 kg. Macierz PowerBay NAS firmy Verbatim jest już dostępna w sklepach w cenie 4300 zł za 4 BAY o pojemności 4TB, 3600 zł za 4 BAY o pojemności 2TB i 1030 zł za 1 BAY o pojemności 1TB.        

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież