Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Monitory, telewizory Nowe monitory Philips PowerSensor
poniedziałek, 17 maja 2021

Nowe monitory Philips PowerSensor
poniedziałek, 29 czerwca 2009 19:13    Drukuj Email

225B1CS_f-sc_200Nowy monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor ułatwia oszczędzanie energii

W dniu dzisiejszym firma MMD zapowiedziała wprowadzenie na rynek monitora LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor - wbudowanym czujnikiem, który wykrywa obecność użytkownika. Kiedy użytkownik odejdzie od monitora, jasność maleje, a zużycie energii zmniejsza się o 50%. Po powrocie użytkownika monitor natychmiast przełącza się w zwykły tryb pracy.

Technologia PowerSensor wykorzystuje podczerwień, więc nie zakłóca działania innych urządzeń biurowych, takich jak klawiatury bezprzewodowe, myszy, zestawy słuchawkowe, telefony komórkowe. Użytkownik może łatwo ustawić odległość od monitora, w której czujnik PowerSensor będzie się uaktywniał -  może on niezawodnie wykrywać obecność użytkownika w odległości od 30 do 120 cm.

Prezentacja monitora PowerSensor oraz tego, jakie możliwości zaoszczędzenia daje on firmom bez żadnego wysiłku, znajduje się na stronie internetowej http://www.powersensormonitor.com/.

Monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor będzie dostępny od lipca w cenie około 899 zł (bez VAT) u wszystkich partnerów biznesowych MMD.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież